Spódniczka na gumce cz. I

Przed & po
26 Sierpień, 2017

Odwiedzając swój ulubiony secondhand w Olsztynie natknęłam się na czarną, plisowaną spódnicę w rozmiarze XXL. Gdy tylko na nią spojrzałam wiedziałam już, że uszyję z niej coś dobrego. I w tak oto szybki i prosty sposób powstała spódniczka na gumce.

Często wspominam, że jestem wielką fanką prostych i nierzucających się w oczy ubrań. I tak faktycznie jest, bo tego typu rzeczy urzekają mnie nie tylko swym minimalizmem i prostotą, ale z odpowiednio dobranymi dodatkami można stworzyć na prawdę ciekawą stylizację.

spódniczka na gumce

spódniczka na gumce

 

 

 

 

Uszycie spódniczki na gumce kosztowało mnie dosłownie kilka złotych. Przy niewielkim nakładzie czasu i pracy uszyłam na prawdę ciekawą bazową spódniczkę, która służy mi w różnego rodzaju zestawach i przede wszystkim czuję się w niej bardzo dobrze.

 

 

 

 

spódniczka na gumce

spódniczka na gumce

spódniczka na gumce

spódniczka na gumce

 

 

 

 

 

 

Tak wyglądała moja spódnica przed przeróbkami 🙂

Była na tyle duża, że zostało mi jeszcze sporo materiału na uszycie drugiej 🙂 , ale o tym w oddzielnych wpisie dlatego koniecznie śledź bloga i daj znać w komentarzu co myślisz o szyciu tego typu ubrań i czy masz w swojej szafie takie spódnice, które służą Ci niezależnie od okazji?