Szorty mom fit

DIY, Outfits
6 Czerwiec, 2016
Szorty handmade | #ootd

Dzisiejsza notka nawiązuje do wpisu jak zrobić modne szorty ze starych jeansów.  Pokazałam  w nim dwa proste sposoby na szybkie przerobienie starych i  niepotrzebnych spodni na bardzo modne szorty mom fit.

By nie być gołosłowną zawsze po takich wpisach będę pokazywać się Wam w ciuszkach które przerobiłam 🙂 Początkowo chciałam umieszczać wszystko w jednym wpisie, ale taka opcja jest chyba bardziej przejrzysta. Myślę, że to bardzo fajne rozwiązanie. W jednej notce będą inspiracje jak przerobić daną rzecz a w kolejnej, takiej jak dzisiejsza zaprezentuję Wam jak ta rzecz wygląda na osobie, czyli na mnie.

Cały outfit od samego początku zaplanowałam tak, by królował w nim brąz i jeans. Te dwa bazowe elementy przełamałam żywszym miętowym kolorem uzyskując ciekawy efekt. Dajcie znać w komentarzach czy Wam też podoba się takie zestawienie kolorystyczne 🙂

Przechodząc do stylizacji Szorty mom fit z poszarpanymi brzegami połączyłam z brązowym topem, którego (możecie mi wierzyć lub nie nie) nigdy wcześniej nie nosiłam, a leży w mojej komodzie ponad 3 lata. Kupiłam go pod wpływem chwili i potem mocno tego żałowałam. W sumie to nie wiem dlaczego go nie nosiłam, chyba po prostu o nim zapomniałam 😉 Ale jak by tego było mało, torebka i bransoletka również nie należą do najnowszych. To piękne perełki, wyczarowane ze starej szafy mojej mamy. Torebka szczególnie bardzo mi się podoba ze względu na jej retro and vintage style 😉  Mimo upływu lat trzyma się na prawdę nieźle. Jedynym jej mankamentem są niewielkie obtarcia i zatrzask, który zaczyna lekko rdzewieć, ale przymykam na to oko i nosze ją jak nową. Myślę, że w niczym nie odbiega od torebek aktualnie dostępnych w sieciówkach i innych sklepach 🙂 Bransoletka natomiast ma bardzo fajny warkoczykowy splot. Nie jestem pewna, ale prawdopodobnie  jest wykonana ze skóry naturalnej. W jednym z następnych wpisów postaram się pokazać ją z bliska to ocenicie sami czy rzeczywiście tak jest 🙂 Jeśli chodzi o trampki, to nie dość że mają piękny wakacyjny kolor, to jeszcze są bardzo wygodne. Dzięki bardzo dobrze wyprofilowanej wkładce, która dopasowuje się do kształtu stopy chodzenie w takich butach to istna przyjemność 🙂

Szorty mom fit / #ootd

Szorty mom fit / #ootd

Szorty mom fit / #ootd

 

Szorty mom fit / #ootd

Szorty mom fit / #ootd

Szorty mom fit / #ootd

Szorty mom fit / #ootd

Szorty mom fit / #ootd

Szorty mom fit / #ootd

Szorty mom fit / #ootd

Szorty mom fit / #ootdSzorty- handmade, top- Primark, torebka i bransoletka- “ze starej szafy u mamy”, trampki slip on- Fila (Deichmann)